News

Jul 15, 2019

Програма НАТО “Наука заради миру та безпеки” – ми беремо участь


Category: General
Posted by: natoadmin

 В рамках візиту до України заступника Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці, посла Соріна Дукару 27 травня 2016 року у Великому конференц-залі Національної академії наук України (м.Київ, вул. Володимирська, 55) відбувся Інформаційний день наукової Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» (НЗМБ).

 Головна мета заходу – презентація можливостей співпраці для українських науковців за Програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки».
 Співорганізатори заходу: Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Офіс Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки», Представництво НАТО в Україні.
У роботі заходу також взяли участь представники наукових кіл України та країн-членів і партнерів НАТО. Під час сесії «Програма НАТО «Наука заради миру  і безпеки» в Україні: триваюче співробітництво та досягнення» буде здійснено презентацію щодо співробітництва Програми НЗМБ з Україною. В сесії брали участь керівниця Офісу Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки» Деніз Бетен і заступник Міністра освіти і науки України, Голова української частини Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань науки та довкілля Максим Стріха. Присутні мали змогу познайомитися з основними положеннями Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки», механізмами її реалізації, практикою використання грантів НАТО для фінансування перспективних наукових досліджень, отримати практичні рекомендації щодо процедури подання проектних заявок.